Yüksek kaliteli havuzlar için çözüm ortağınız.  

Özel aile havuzları için, Ospa güvenliği

FİLTRE KONTROL DEZENFEKSİYON ATRAKSİYON AYDINLATMA DONANIMLAR ISITMA TEMİZLİK  İNDİRİN

   

Özel havuz

Kendi sınıfındaki en iyi havuz suyu. Bahar tazeliğinde, hiyenik ve

oksijence zengin. Cilde ve gözlere nazik, kokusuz, tatsız, güvenli.

 

En yüksek müşteri memnuniyeti - Plus X Award 2022, Ospa'nın

On yıllardır bizim için doğal bir mesele olan şey şimdi tekrardan ödüllendirildi. Ospa, dünyanın en büyük teknoloji inovasyon ödülü olan "En Yüksek Müşteri Memnuniyeti 2022" ödülü olan PLUS X AWARD'ı aldı.

Bizim için müşteri memnuniyeti, ilk danışmanlıktan planlama, inşaat aşamasına ve devreye almaya kadar müşterilerimize eşlik etmek ve tüm sorulara açık olmak anlamına gelir. Ayrıca, devreye alma işleminden sonra, fabrika müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla mükemmel bir hizmet sunuyoruz. Talep üzerine, sistemleri uzaktan bakım yoluyla  izliyoruz ve müşterilerimiz için tam otomatik ve tamamen endişesiz olarak gerekli tüm işleri hallediyoruz.

Ospa, özel ve kamu havuzları için su arıtma tesislerinde Avrupa'nın lider sistem üreticisidir. Aile tarafından işletilen, uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirket olarak, 190 kişiyi istihdam ediyoruz. Bunlardan 19 uzman danışman ve 34 müşteri hizmetleri teknisyeni, müşterilerimiz için günlük olarak bölgesel olarak çalışmaktadır. 68.000'den fazla yüzme havuzu ve lüks havuz halihazırda su arıtma tesislerimizle donatılmıştır ve her geçen gün daha fazlası bulunmaktadır.

Sektördeki tek üretici olarak, Almanya'da su arıtmanın tüm bileşenlerini geliştiriyor ve üretiyoruz ve böylece müşteri hizmetlerimizle tamamladığımız olağanüstü bir kalite yaratıyoruz. Ödüllü ürünlerimizin üstün kalitesine ek olarak, müşterilerimizle en iyi hizmete ve yenilikçi işbirliğine büyük önem veriyoruz.

Müşterilerimiz için birçok kişinin hayalini kurduğu şeyin farkındayız.

PLUS X ÖDÜLÜ hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: https://plusxaward.de/hoechste-kundenzufriedenheit

 

 1-EcoClean® Filtrasyon

Tam otomatik, Çok-Tek katmanlı

Kokusuz, renksiz, tam filtrasyon.

 2-BlueClear® Hijyen

Saf Klor-Oksijen bağları ile 

Ucuz ve güvenli dezenfeksiyon.

3-BlueControl® Kontrol

Havuz bilgisayarı. Tam kontrol,

ölçüm, kayıt  ve otomasyon.

  4-En iyi Mühendislik

Tasarım, Montaj, gözetim ve servis

Özel evinizdeki havuzunuz, kokusuz, renksiz, tatsız, cilt dostu, kusursuz bir havuz suyuna sahip olmalıdır. Eser miktardaki saf klor+oksijen bağları ile en yüksek hijyen güvenliğini ve redoks potansiyelini sağlayabilirsiniz. Ospa ile, Yüksek klor, bağlı klor,  THM-kloroform konsantrasyonu etkisinde kalmazsınız.

 

İstiyoruz ki, Yüzerken mutlu ve güvenli olun.

Bu nedenle bizim havuzlarımız kokusuzdur. cilt ve göz dostu, canlı, temiz, bol oksijenlidir.  Bilirsiniz ki; Siz, aileniz ve misafirleriniz daima güvendesiniz. Elbette güzel bir havuz suyu içinde rahatlamak muhteşemdir.

1929 yılından bu yana,  68.000 den fazla çalışır referans, en yüksek kalitede ekipmanlar, mühendisler, tasarımcılar, teknik elemanlar. Tüm havuz sisteminin önde gelen tedarikçisi, havuz tekniğinin öncüsü. En büyük yeniliklerin ve patentlerin sahibi.

İyi mal ve hizmet ucuz olmaz. Bu teknoloji ve hizmet sektörünün bütün alanlarında geçerli bir kuraldır. Doğru vereceğiniz kararla, paranızın gerçek değerini bulmasını sağlayacaksınız. Ospa'nın fayda/maliyet oranının mükemmelliğini ve size daima daha avantajlı teklifler sunduğunu göreceksiniz.

en kral havuz

Özel havuzlarda skimmer (Yüzey sıyırma) tekniği

 

Özel havuzlarda taşma tekniği tekniği

 

Kombine havuz, havuz+whirl-pool

 

Üst sınıf havuzlara  kıyasla, tasaaruf aşağıdaki gibidir.

 

Broşürler

     

 

Havuzlardan

                

       

Özel kullanımlı havuz için teklif alma rehberi>>>

Ana sayfaya dönüş<<<

FİLTRE KONTROL DEZENFEKSİYON ATRAKSİYON AYDINLATMA DONANIMLAR ISITMA TEMİZLİK  İNDİRİN

 

OSPA-ERKOC LTD.   Cenap Şahabettin Sok. 69  Koşuyolu 34718 İSTANBUL-TURKIYE   Tel: +90 216 326 9515  +90 216 428 8016        ospa@erkoc.net

        

Doğrusunu, ilk siz öğrenin! Teknik bültenler →