BlueControl® Havuz bilgisayarı  

Özel ve genel kullanımlı havuzlar için. Kumanda, ölçme, kayıt, kontrol, otomasyon tekniği.

FİLTRE KONTROL DEZENFEKSİYON ATRAKSİYON AYDINLATMA DONANIMLAR ISITMA TEMİZLİK  İNDİRİN

 

BlueControl® 5 WEB Havuz bilgisayarı  

Tüm işlevleri tek bir cihazla denetle

 

 • Yenilikçi havuz kontrol tekniği

 • Her zaman mükemmel su kalitesi

 • Enerji tasarruflu havuz kontrolü

 • Bina yönetim sistemine kolay entegrasyon

 • Akıllı telefon, tablet, bilgisayar ile internet-intranet üzerinden denetim.

 • Geliştirilebilir, yeni fonksiyonlar eklenebilir.

Mükemmel konfor ve maksimum güvenlik sihirbazını keşfedin. Akıllı sistem, Ospa BlueControl hassas tam otomatik havuz bilgisayarları ve monitörler ile tüm havuz fonksiyonları gerçek zamanlı ve doğru olarak kontrol edilebilir.

 

Su kalitesi, su sıcaklığı, iç mekan iklimi, karşı akım ve diğer atraksiyonlar, ısık ve bunun gibi aklınıza gelen tüm fonksiyonları BlueControl tek bir cihazda topluyor. Bu yenilikçi teknoloji yeşil bina gereklerini karşılar ve enerji tasarrufu sağlar.

 • Ölçüm istasyonu ile tam otomatik kontrol sistemi klor, pH, redoks ve sıcaklık.

 • Grafik kullanıcı ara yüzü ile sezgisel, 7 "dokunmatik ekran.

 • Minimum bakım gereksinimi, tam fonksiyon.

 • Entegre web sunucusu ve Ethernet ara yüzü.

 •  Opsiyon el bir bağlantı için isteğe bağlı ara yüzler KNX / EIB, Modbus RTU veya Crestron bina kontrol.

Resepsiyondan, teknik odadan, ofisten, oturma odanızdan, havuz başından, bahçeden, rahatça ulaşın, kontrol edin, emin olun, kayıtları inceleyin.

 

Ospa-BlueControl 5 Web ile kablosuz ağınız üzerinden havuz tekniğinize bağlanma ve kontrol olanağı sağlar. Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdan tüm sağlık parametrelerine erişim, ısıtma, havalandırma, klima ayarlamak, su altı aydınlatmasını kontrol edip yeniden programlamak, Ethernet ile, kolayca ara yüze ulaşmak, ağa entegre olmak ve mobil özgürlüğün tadını çıkartmak.

Ospa-BlueControl 5 Web ile tümü elinizde.

®

 • Kolayca tablet, akıllı telefon veya Internet üzerinden havuz kontrolü

 • Ağınıza entegre etmek kolay

 • Hatta GSM modem ile uzaktan erişim

 

 

 

BlueControl®Kumanda panosu

 

Ospa-BlueControl Kumanda panosu tüm havuz ve çevre tekniğinin kontrol merkezidir. Tüm havuz tekniği ve çevre sistemlerin güvenli beslemesi, tüm önemli işlemlerin fonksiyon etmesi, işlevlerini gerçekleştirmesi, izlenmesi bu şalt panosu ile gerçekleştirilir.

 

Bağlantısı hazır, fabrikada üretim sonrası test edilmiş olarak sevk edilir. Her şey uzun ömür ve güvenli çalışma için optimize edilmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

Broşür

 

 

BlueControl®Ölçüm İstasyonu

 

Ospa ölçüm istasyonu, su değerleri ve menülerin açıldığı dokunmatik ekran, iletişimi BlueControl Bus üzerinden yapar. Ölçüm hücresinde pH, Redoks, Sıcaklık ve Serbest Klor hızlı ve doğru biçimde okunur ve ekranda paylaşılır. Tampon çözeltiler,su değerleri için kalibrasyon ve kontrol malzemeleri üzerindedir. Akış izleme, numune muslukları, şeffaf ölçüm hücresi ile birlikte tüm içerik bir plaka üzerinde toplanmıştır.

 

 

 

BlueCheck®

Uzak gözetim ve servis

Ospa 2019 yılı başından itibaren, 65.000 den fazla havuzunu, BlueCheck havuz kontrol ve gözetim programına alıyor. 2019 yılı içinde servis ve gözetim sözleşmesi olan Almanyadaki tüm havuzlar kapsama alınacak. Türkiye ve çevre ülkelerde bu işlem 2019 ortalarında başlayacak ve tamamlanacak.

 Sistem basitçe şöyle işleyecek: Bütün havuzların teknikleri (BlueControl-Havuz bilgisayarı, Compact Control istasyonları) Ospa merkezde kurulan web tabanlı, güvenli bir sisteme bağlanacak.  Beraberinde Türkiye ofisimizdeki bilgisayarımızda bizim bölgemizdeki havuzlar eş zamanlı gözükecek.  Eş zamanlı ilgili servis elemanının tabletinde, sorumlu olduğu havuzlar ve nihayet, havuz operatörü veya en yetkili ilgilisinin akıllı telefonunda, tablet, bilgisayarında kendine ait olan havuz gözükecek. Böylece havuzlara ait temel su değerleri, sistemin çalışması, tüm operasyonlar, varsa arıza protokolleri kolayca Ospa fabrika, Türkiye ofisimiz, ilgili servis elemanımız ve havuz operatörü veya sorumlusu tarafından eş zamanlı görülecek. Direk telefon araması, SMS ve e-posta yolu ile bilgilendirme ve uzaktan müdahale yapılabilecek.  Aynı uygulama diğer ülkeler içinde geçerlidir.

 Amaç: Havuzlarda işletme ve su kalitesini en iyi duruma getirmek, Doğrudan gözetim yaparak,  fili servis gereksinimini azaltmak ve müşteri lehine ekonomi sağlamak.

     

    Broşürler

     

      

    

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Compact®Ölçüm, kontrol, dozaj İstasyonu

Küçük havuzlar için mükemmel yenileme alternatifi.

 • Tam otomatik havuz bakımı

 • Sıcaklık, klor, redoks, pH

 • Dokunmatik ekran

 • Su kontrol seti Cl/pH

 • Modernizasyon ve yenileme için

 • Hepsi birlikte.Ölçük, kontrol, kayıt ve dozaj.

 • Standart Ospa kalitesi

 

 

Broşürler

 

                                                                                                                                                                                                              Ana sayfaya dönüş>>    

FİLTRE KONTROL DEZENFEKSİYON ATRAKSİYON AYDINLATMA DONANIMLAR ISITMA TEMİZLİK  İNDİRİN

 

OSPA-ERKOC LTD.   Cenap Şahabettin Sok. 69  Koşuyolu 34718 İSTANBUL-TURKIYE   Tel: +90 216 326 9515  +90 216 428 8016       ospa@erkoc.net