Yüksek kaliteli havuzlar için konfor.  

Isıtma, geri kazanım, havalandırma, nem kontrolü

FİLTRE

KONTROL

DEZENFEKSİYON

ATRAKSİYON

AYDINLATMA

DONANIMLAR

ISITMA

TEMİZLİK

 İNDİRİN

 

 

Havuz Isıtma

Ferahlatıcı, ılık veya sıcak olsun - Ospa havuz ısıtıcıları ile havuzunuzun bireysel veya zaman kontrollü ısınma olasılığına sahip olursunuz. Ospa-BlueControl ile suyun sıcaklığını kolayca ve hızlı bir şekilde kontrol edebilir ve havuz ısıtmasının çalışma sürelerini gerektiği gibi düzenleyebilirsiniz

Yüzme için su sıcaklığı

Hobi yüzücüsü: 28 °C | Profesyonel yüzücüler: 26 °C  yüzme programı dayanıklılık  üzerindedir - burada havuzdaki su sıcaklığı birkaç derece daha soğuk olabilir. Havuz ısıtıcısı işini yaptıktan ve suyu rahat bir sıcaklığa ısıttıktan sonra, eğlence gerçekten başlayabilir.

Rahatlatıcı banyo eğlencesi için 30 °C su sıcaklığı öneriyoruz. Ospa, suyu ısıtmak için plakalı eşanjör, merkezi ısıtmaya bağlanmak için havuz ısıtıcısı ve elektronik havuz ısıtıcısı gibi çeşitli ısıtıcılar sunar. Havuz ısıtıcıları, hoş sıcak bir yüzme havuzu suyu için güvenilir ve enerji tasarrufu sağlar. Elektrik kesintisi durumunda bile suyun kontrolsüz ısınması sööz konusu değildir.

Optimize edilmiş ısı transferi sayesinde, kanatlı borulardaki özel alaşımlar sayesinde, Ospa tüm havuz sahiplerine dünyanın en etkili ve en iyilerinden biri olan bir havuz ısıtıcısı sunar. Müşteri danışmanlarımız, hangi ısıtma sisteminin sizin için en uygun olduğunu sizinle şahsen açıklamanın mutluluğunu oynayacaktır.

Opsiyonlar:

-Güneş-Solar sistemleri

-Isı pompaları enerji kaynağı olarak daima dikkate alınmalıdır. 

Bunun içinde çözümlerimizi sizinle paylaşabiliriz.

 

Broşür

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana sayfaya dönüş<<<

FİLTRE KONTROL DEZENFEKSİYON ATRAKSİYON AYDINLATMA DONANIMLAR ISITMA TEMİZLİK  İNDİRİN

 

OSPA-ERKOC LTD.   Cenap Şahabettin Sok. 69  Koşuyolu 34718 İSTANBUL-TURKIYE   Tel: +90 216 326 9515  +90 216 428 8016        ospa@erkoc.net