Yüksek kaliteli havuzlar için çözüm ortağınız.  

Kamusal, genel kullanımlı, otel, klüp, sportif, okul ve sağlık havuzları

FİLTRE KONTROL DEZENFEKSİYON ATRAKSİYON AYDINLATMA DONANIMLAR ISITMA TEMİZLİK  İNDİRİN

Havuz

Kendi sınıfındaki en iyi havuz suyu. Bahar tazeliğinde, hiyenik ve

oksijence zengin. Cilde ve gözlere nazik, kokusuz, tatsız, güvenli.

 

 

En yüksek müşteri memnuniyeti - Plus X Award 2022, Ospa'nın

On yıllardır bizim için doğal bir mesele olan şey şimdi tekrardan ödüllendirildi. Ospa, dünyanın en büyük teknoloji inovasyon ödülü olan "En Yüksek Müşteri Memnuniyeti 2022" ödülü olan PLUS X AWARD'ı aldı.

Bizim için müşteri memnuniyeti, ilk danışmanlıktan planlama, inşaat aşamasına ve devreye almaya kadar müşterilerimize eşlik etmek ve tüm sorulara açık olmak anlamına gelir. Ayrıca, devreye alma işleminden sonra, fabrika müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla mükemmel bir hizmet sunuyoruz. Talep üzerine, sistemleri uzaktan bakım yoluyla  izliyoruz ve müşterilerimiz için tam otomatik ve tamamen endişesiz olarak gerekli tüm işleri hallediyoruz.

Ospa, özel ve kamu havuzları için su arıtma tesislerinde Avrupa'nın lider sistem üreticisidir. Aile tarafından işletilen, uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirket olarak, 190 kişiyi istihdam ediyoruz. Bunlardan 19 uzman danışman ve 34 müşteri hizmetleri teknisyeni, müşterilerimiz için günlük olarak bölgesel olarak çalışmaktadır. 68.000'den fazla yüzme havuzu ve lüks havuz halihazırda su arıtma tesislerimizle donatılmıştır ve her geçen gün daha fazlası bulunmaktadır.

Sektördeki tek üretici olarak, Almanya'da su arıtmanın tüm bileşenlerini geliştiriyor ve üretiyoruz ve böylece müşteri hizmetlerimizle tamamladığımız olağanüstü bir kalite yaratıyoruz. Ödüllü ürünlerimizin üstün kalitesine ek olarak, müşterilerimizle en iyi hizmete ve yenilikçi işbirliğine büyük önem veriyoruz.

Müşterilerimiz için birçok kişinin hayalini kurduğu şeyin farkındayız.

PLUS X ÖDÜLÜ hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: https://plusxaward.de/hoechste-kundenzufriedenheit

 

 1-EcoClean® Filtrasyon

Tam otomatik, Çok-Tek katmanlı

Kokusuz, renksiz, tam filtrasyon.

 2-BlueClear® Hijyen

Saf Klor-Oksijen bağları ile 

Ucuz ve güvenli dezenfeksiyon.

3-BlueControl® Kontrol

Havuz bilgisayarı. Tam kontrol,

ölçüm, kayıt  ve otomasyon.

  4-En iyi Mühendislik

Tasarım, Montaj, gözetim ve servis

Genel kullanımlı havuzlar için olan Alman normu DIN 19643, olması gereken şartları sıralar.  Bizim tekniğimiz, projelerimiz ve işletme planlamamız ile bunu daima avantajlarla sağlarsınız.

Havuz kokusuz, renksiz, tatsız ve kusursuz bir güvenli olmalıdır. Eser miktardaki saf klor+oksijen bağları ile en yüksek hijyen güvenliğini ve redoks potansiyelini sağlayabilirsiniz.

Ospa ile, Yüksek klor, bağlı klor,  THM-kloroform konsantrasyonu etkisinde kalmazsınız.

DIN Normlarına uygun, kokusuz, hijyen, gelişmiş havuz tekniği, Dezenfeksiyon, tam otomasyon, kayıt ve kontrol. OSPA-ERKOÇ ile Kimyasallarda %90, Elektrik ve su sarfiyatında %50, Eleman maliyetinde %90, Sağlığınızda % 100 e varan Tasarruf.

 

Hissedilebilen en iyi suyun arkasında daima Ospa vardır.

Ospa'nın 90 yılı aşkın yenilikçi tekniği, yaygın kullanılan teknikten daima 2 dalga boyu öndedir. İster Otel havuzu veya genel kullanımlı havuz, ister olimpik yarışma havuzu, ister Terapi havuzu olsun; Ospa ekipmanları, önerdiği sistem, projeleri geçerli tüm Talimat ve Normlar avantajlarla karşılar.

 

Beklentiler farklıdır.  Havuzu kullananlar; Kokusuz, renksiz, göz yakmayan, temiz, güvenli, bol oksijenli havuz suyu ister. İşletmeciler ise; Garantili, yüksek verimli, problemsiz, kolay işletilebilir, her zaman kullanıcılara ve kontrol için gelen yetkililere  güven veren, deneyimli, güçlü bir teknik isterler.  İşte tam da hedefimiz budur. Daima, İşletmeciler karlıdır, yüzücüler güvenlidir.  Bizim amacımız; Havuzların planlama, montaj, işletme ve servisini herkes için iyileştirmek, kolaylaştırmaktır ve kusursuz kılmaktır.

1929 yılından bu yana,  68.000 den fazla çalışır referans, en yüksek kalitede ekipmanlar, mühendisler, tasarımcılar, teknik elemanlar. Tüm havuz sisteminin önde gelen tedarikçisi, havuz tekniğinin öncüsü. En büyük yeniliklerin ve patentlerin sahibi. Ospa ile asla yanılmazsınız.

İyi malzeme ve hizmet ucuz olmaz. Bu teknoloji ve hizmet sektörünün bütün alanlarında geçerli bir kuraldır. Doğru vereceğiniz kararla, paranızın gerçek değerini bulmasını sağlayacaksınız. Ospa'nın fayda/maliyet oranının mükemmelliğini ve size daima daha avantajlı teklifler sunduğunu göreceksiniz.

 

Ospa genel havuz sistem şeması (DIN 19643)

Üst sınıf havuzlara  kıyasla, tasaaruf aşağıdaki gibidir.

 

Broşürler

Genel Havuz broşürü 

 

 

 

Projelerimizden:

Resimlerin üstünü tıklayarak, pdf olarak projeleri inceleyebilirsiniz.

Enka su topu havuzu

ENKA Spor kulübü su topu havuzu/İstanbul

 

Enka Olimpik havuzu

ENKA Spor kulübü olimpik havuzu/İstanbul

 

Swishotel pool Moscow

SwisHotel/Moskow

 

Fairmont Quasar SPA/İstanbul

 

Faitmont Quasar Podyum havuzu Istanbul

Fairmont Quasar Podium/İstanbul

 

Courtyard By Marriott İstanbul West

 

Olimpik havuz Khany Mansysk Rusya

Havuzlar

                   

                                             

    

Kamusal, genel kullanımlı havuz için teklif alma rehberi>>>

Ana sayfaya dönüş<<<

FİLTRE KONTROL DEZENFEKSİYON ATRAKSİYON AYDINLATMA DONANIMLAR ISITMA TEMİZLİK İNDİRİN

 

OSPA-ERKOC LTD.   Cenap Şahabettin Sok. 69  Koşuyolu 34718 İSTANBUL-TURKIYE   Tel: +90 216 326 9515  +90 216 428 8016        ospa@erkoc.net

        

 

Doğrusunu, ilk siz öğrenin! Teknik bültenler →